Rozpoczęliśmy swoją działalność 01.09.1993 roku i od tego czasu nieprzerwanie i z sukcesami świadczymy swoje usługi BHP i Ppoż. Współpraca z wieloma partnerami biznesowymi przyniosła nam ogromne doświadczenie oraz pozwala na ciągły rozwój i ulepszanie wszystkich aspektów naszej działalności. Efektem tego są usługi wyróżniające się najwyższą jakością.

Chcąc wyjść na przeciw naszym klientom nasza firma otworzyła w 2004 roku sklep z artykułami branży BHP i Ppoż. Nasza firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem oraz gruntowną wiedzą dotyczącą potrzeb naszych Klientów. Dlatego oferowana przez nas odzież ochronna, odzież robocza oraz artykuły BHP produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Pełen profesjonalizm naszych usług został doceniony przez obecnych Klientów, czego skutkiem jest pozyskiwanie przez naszą firmę coraz szerszego grona nowych partnerów biznesowych. Działając w obszarze zarówno organizacyjnego jak i technicznego bezpieczeństwa pracy pragniemy świadczyć usługi, które cechują się kompleksowością oraz szybkością działania.

Nasza firma funkcjonuje w województwie warmińsko-mazurskim, natomiast współpracujemy z Klientami z całego kraju.